SDCH1V5040-100M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V5040-100M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V5040-100M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCH1V5040-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V5040-100M-R
Descriere
FIXED IND 10UH 2.2A 72 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Semi-ecranat – Inductor 2.2 A Max. 72mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 72mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
2,3A
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,161" (4,10mm)