SDCH1V5020-1R0N-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V5020-1R0N-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V5020-1R0N-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V5020-1R0N-R
Descriere
FIXED IND 1UH 4.2A 26 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Semi-ecranat – Inductor 4.2 A Max. 26mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 26mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Curent - Saturație (Isat)
4,33A
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)