SDCH1V5020-100M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V5020-100M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V5020-100M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCH1V5020-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V5020-100M-R
Descriere
FIXED IND 10UH 1.5A 143 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Semi-ecranat – Inductor 1.5 A Max. 143mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 143mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
1,6A
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Ecranare
Semi-ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)