PTSA181260V010 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PTSA181260V010 |
Descriere | PTC RESET FUSE 100MA 60V 1812 |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | – Siguranță resetabilă PTC 60V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 15 Ohms |
Producător Eaton - Electronics Division | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tensiune - Max 60V | Pachet/cutie 1812 (4532 metric), Concav |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 100 mA | Mărime/Dimensiune 0,178" L x 0,126" l (4,53mm x 3,20mm) |
Curent - Decuplare (It) 300 mA | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Max 10 A | Grosime (Max) 0,039" (1,00mm) |
Timp până la decuplare 150 ms | Spațiu între derivații – |
Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 700 mOhms | Agenție de aprobare UL |