PTSA181260V010
Numărul produsului DigiKey
283-PTSA181260V010TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-PTSA181260V010CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-PTSA181260V010DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTSA181260V010
Descriere
PTC RESET FUSE 100MA 60V 1812
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Siguranță resetabilă PTC 60V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
15 Ohms
Producător
Eaton - Electronics Division
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Max
60V
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Mărime/Dimensiune
0,178" L x 0,126" l (4,53mm x 3,20mm)
Curent - Decuplare (It)
300 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
10 A
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Timp până la decuplare
150 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
700 mOhms