PTS18128V110
Numărul produsului DigiKey
283-3154-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-3154-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-3154-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS18128V110
Descriere
PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 8V 1.1 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Producător
Eaton - Electronics Division
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
210 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
8V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.2 A
Grosime (Max)
0,027" (0,68mm)
Curent - Max
100 A