PTR030V0500-TR
Numărul produsului DigiKey
283-PTR030V0500-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-PTR030V0500-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
PTR030V0500-TR
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 5 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
10 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
50 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,551" L x 0,118" l (14,00mm x 3,00mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
5 A
Înălțime - Montat (Max)
0,980" (24,90mm)
Curent - Decuplare (It)
10 A
Grosime (Max)
Curent - Max
40 A
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)