PM-5R0H474-R
Numărul produsului DigiKey
283-PM-5R0H474-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PM-5R0H474-R
Descriere
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 mF Supercondensator (EDLC) 5 V Radial, Bidon, Orizontal 500mOhm 1000 ore la 60°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon, Orizontal
Capacitanță
470 mF
Spațiu între derivații
0,465" (11,80mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,571" L x 0,681" l (14,50mm x 17,30mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
500mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 60°C