PHVL-3R9H474-R
Numărul produsului DigiKey
283-PHVL-3R9H474-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHVL-3R9H474-R
Descriere
SUPERCAP 3.9V 0.47F 0.40 OHM HZ
Descriere detaliată
470 mF Supercondensator (EDLC) 3.9 V Radial 400mOhm 5000h la 85°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PHVL-3R9H474-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Capacitanță
470 mF
Spațiu între derivații
0,465" (11,80mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,681" L x 0,354" l (17,30mm x 9,00mm)
Tensiune - Nominală
3.9 V
Înălțime - Montat (Max)
0,571" (14,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
400mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
5000h la 85°C