PB-5R0V105 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Eaton - Electronics Division
În stoc: 462
Fișă de date
1 F Supercondensator (EDLC) 5 V Radial, Bidon 500mOhm la 100Hz 1000 ore la 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
PB-5R0V105
Numărul produsului DigiKey
283-2514-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PB-5R0V105
Descriere
CAP 1F -20% +80% 5V T/H
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
1 F
Spațiu între derivații
0,465" (11,80mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,681" L x 0,354" l (17,30mm x 9,00mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
500mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C