MPI2512V2-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-4817-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4817-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4817-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPI2512V2-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 2.2A 87 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat – Inductor 2.2 A Max. 87mOhm 1008 (2520 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 87mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
30MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Curent - Saturație (Isat)
3,5A
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,049" (1,25mm)