MOVTP20V300N
Numărul produsului DigiKey
283-MOVTP20V300N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOVTP20V300N
Descriere
VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 V 10 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 20mm
Categorie
Tensiune varistor (Max)
517 V
Producător
Eaton - Electronics Division
Curent - Supratensiune
10 kA
Serie
Energie
350J
Ambalaj
Vrac
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Volți c.a. maxim
300 V
Caracteristici
Protejat termic
Volți c.c. maxim
385 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
423 V
Pachet/cutie
Disc 20mm
Tensiune varistor (tipică)
470 V