MOVS2825V180 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
283 V 400 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 2-SMD, Fără derivație
MOVS Surface Mount Metal Oxide Varistors
Eaton Surface Mount Circuit Protection Devices
MOVS2825V180
Numărul produsului DigiKey
283-MOVS2825V180TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MOVS2825V180CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MOVS2825V180DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MOVS2825V180
Descriere
VARISTOR 283V 400A 2SMD NO LEAD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune varistor (Max)
311 V
Producător
Eaton - Electronics Division
Curent - Supratensiune
400 A
Serie
Energie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de circuite
1
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
180 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
230 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
255 V
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune varistor (tipică)
283 V