MOVS2825V025 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
39 V 150 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 2-SMD, Fără derivație
MOVS Surface Mount Metal Oxide Varistors
Eaton Surface Mount Circuit Protection Devices
MOVS2825V025
Numărul produsului DigiKey
283-MOVS2825V025TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MOVS2825V025CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MOVS2825V025DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MOVS2825V025
Descriere
VARISTOR 39V 150A 2SMD NO LEAD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune varistor (Max)
42.9 V
Producător
Eaton - Electronics Division
Curent - Supratensiune
150 A
Serie
Energie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de circuite
1
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
25 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
31 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
35.1 V
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune varistor (tipică)
39 V