MOV10V175Y
Numărul produsului DigiKey
283-MOV10V175Y-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOV10V175Y
Descriere
VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
270 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 10mm
Categorie
Curent - Supratensiune
2.5 kA
Producător
Eaton - Electronics Division
Energie
37J
Serie
Ambalaj
Pungă
Capacitanță la frecvență
370 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
175 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
225 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
243 V
Pachet/cutie
Disc 10mm
Tensiune varistor (tipică)
270 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
297 V