MLVHV0806V250
Numărul produsului DigiKey
283-MLVHV0806V250TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVHV0806V250CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVHV0806V250DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVHV0806V250
Descriere
VARISTOR 390V 50A 0806
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 V 50 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0806 (2016 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
50 A
Producător
Eaton - Electronics Division
Energie
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
50 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
250 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
320 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
351 V
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Tensiune varistor (tipică)
390 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
429 V