MLVC06V026C120
Numărul produsului DigiKey
283-MLVC06V026C120TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVC06V026C120CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVC06V026C120DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVC06V026C120
Descriere
VARISTOR 36V 30A 0603
Descriere detaliată
36 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
30 A
Capacitanță la frecvență
120 pF @ 1 MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
18.4 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
26 V
Tensiune varistor (Min)
32.4 V
Tensiune varistor (tipică)
36 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
39.6 V