MLVC06V022C150
Numărul produsului DigiKey
283-MLVC06V022C150TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVC06V022C150CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVC06V022C150DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVC06V022C150
Descriere
VARISTOR 30V 30A 0603
Descriere detaliată
30 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
30 A
Capacitanță la frecvență
150 pF @ 1 MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
15.6 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
22 V
Tensiune varistor (Min)
27 V
Tensiune varistor (tipică)
30 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
33 V