MLVB04V18C0R5
Numărul produsului DigiKey
283-MLVB04V18C0R5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVB04V18C0R5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVB04V18C0R5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVB04V18C0R5
Descriere
VARISTOR 105V 0402
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
105 V Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0402 (1005 metric)
Categorie
Tensiune varistor (Max)
120 V
Producător
Eaton - Electronics Division
Energie
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
0.5 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
18 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
90 V
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tensiune varistor (tipică)
105 V