MLVB04V18C0R5 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MLVB04V18C0R5 |
Descriere | VARISTOR 105V 0402 |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 105 V Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0402 (1005 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Tensiune varistor (Max) 120 V |
Producător Eaton - Electronics Division | Energie – |
Serie | Număr de circuite 1 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 0.5 pF @ 1 MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Volți c.c. maxim 18 V | Tip montare Montare pe suprafață, MLCV |
Tensiune varistor (Min) 90 V | Pachet/cutie 0402 (1005 metric) |
Tensiune varistor (tipică) 105 V | Număr produs de bază |