MLVA06V26C100-R
Numărul produsului DigiKey
283-MLVA06V26C100-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVA06V26C100-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVA06V26C100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVA06V26C100-R
Descriere
VARISTOR 37V 30A 0603
Descriere detaliată
37 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune varistor (Max)
42 V
Curent - Supratensiune
30 A
Serie
Energie
0,1J
Capacitanță la frecvență
100 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
20 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
26 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune varistor (Min)
32 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (tipică)
37 V