MLVA06V26C100-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MLVA06V26C100-R |
Descriere | VARISTOR 37V 30A 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 37 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Tensiune varistor (Max) 42 V |
Producător Eaton - Electronics Division | Curent - Supratensiune 30 A |
Serie | Energie 0,1J |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Număr de circuite 1 |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență 100 pF @ 1 MHz |
Volți c.a. maxim 20 V | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Volți c.c. maxim 26 V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune varistor (Min) 32 V | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Tensiune varistor (tipică) 37 V | Număr produs de bază |