MLVA06V18C150-R
Numărul produsului DigiKey
283-4666-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4666-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4666-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVA06V18C150-R
Descriere
VARISTOR 28V 30A 0603
Descriere detaliată
28 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune varistor (Max)
33 V
Curent - Supratensiune
30 A
Serie
Energie
0,1J
Capacitanță la frecvență
150 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
14 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
18 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune varistor (Min)
23 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (tipică)
28 V