MLVA04V05C270-R
Numărul produsului DigiKey
283-MLVA04V05C270-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVA04V05C270-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVA04V05C270-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVA04V05C270-R
Descriere
VARISTOR 13V 20A 0402
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
13 V 20 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0402 (1005 metric)
Categorie
Tensiune varistor (Max)
18 V
Producător
Eaton - Electronics Division
Curent - Supratensiune
20 A
Serie
Energie
0,05J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
270 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
4 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
5.5 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
8 V
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tensiune varistor (tipică)
13 V