MFBW1V3216-152-R
Numărul produsului DigiKey
283-MFBW1V3216-152-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MFBW1V3216-152-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MFBW1V3216-152-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MFBW1V3216-152-R
Descriere
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Descriere detaliată
1.5 kOhms 1 – Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 500mA 450mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
450mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
1.5 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)