MFBW1V2012-181-R
Numărul produsului DigiKey
283-MFBW1V2012-181-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MFBW1V2012-181-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MFBW1V2012-181-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MFBW1V2012-181-R
Descriere
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
180 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2A 150mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
180 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)