MFBA2V1608P-102-R
Numărul produsului DigiKey
283-MFBA2V1608P-102-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MFBA2V1608P-102-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MFBA2V1608P-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MFBA2V1608P-102-R
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 1,5A 150mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm
Producător
Eaton - Electronics Division
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
1,5A