MCL2012V2-330-R
Numărul produsului DigiKey
283-MCL2012V2-330-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MCL2012V2-330-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MCL2012V2-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCL2012V2-330-R
Descriere
FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 300 mA Max. 600mOhm 0805 (2012 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 600mOhm
Prod.
Q la frecvență
15 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
1,3GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0805
Curent - Saturație (Isat)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)