M0810-2R5105-R
Numărul produsului DigiKey
283-3009-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M0810-2R5105-R
Descriere
CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 250mOhm la 100Hz 1000 ore la 60°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
1 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,335" diam. (8,50mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,532" (13,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
250mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 60°C