LTA1VS16A-351-R
Numărul produsului DigiKey
283-LTA1VS16A-351-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-LTA1VS16A-351-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-LTA1VS16A-351-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LTA1VS16A-351-R
Descriere
TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
350µH Transformator de impulsuri 1CT:1CT Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare
Montare pe suprafață
Producător
Eaton - Electronics Division
Mărime/Dimensiune
0,500" L x 0,280" l (12,70mm x 7,10mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Înălțime - Montat (Max)
0,252" (6,40mm)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip transformator
LAN 10/100 Base-TX
Grad
Automobile
Inductanță
350µH