LAN2VSOD48351C2
Numărul produsului DigiKey
283-LAN2VSOD48351C2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-LAN2VSOD48351C2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-LAN2VSOD48351C2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LAN2VSOD48351C2
Descriere
MOD TRANS LAN 1000B-T 2 PORT
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
350µH LAN 1000 bază în T Transformator de impulsuri 1CT:1CT Montare pe suprafață
Categorie
ET (Volt-Timp)
Producător
Eaton - Electronics Division
Raport rotații - Principal:Secundar
1CT:1CT
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
1,094" L x 0,480" l (27,80mm x 12,20mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,295" (7,50mm)
Tip transformator
LAN 1000 bază în T
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Inductanță
350µH