KW-5R5C684H-R
Numărul produsului DigiKey
283-KW-5R5C684H-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KW-5R5C684H-R
Descriere
CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H
Descriere detaliată
680 mF Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 30Ohm la 1kHz 2000 ore la 85°C
Capacitanță
680 mF
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,846" diam. (21,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,374" (9,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C