KVR-5R0H155-R
Numărul produsului DigiKey
283-KVR-5R0H155-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KVR-5R0H155-R
Descriere
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1.5F HRZ
Descriere detaliată
1.5 F Supercondensator (EDLC) 5 V Axial, Bidon – orizontal 30Ohm 1000 ore la 70°C
Pachet/cutie
Axial, Bidon – orizontal
Capacitanță
1.5 F
Spațiu între derivații
0,787" (20,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,752" diam. (19,10mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,248" (6,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30Ohm
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C