KVR-5R0C105-R
Numărul produsului DigiKey
283-KVR-5R0C105-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KVR-5R0C105-R
Descriere
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1F CYL
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 F Supercondensator (EDLC) 5 V Radial, Bidon 30Ohm 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Tavă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
1 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,819" diam. (20,80mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,319" (8,10mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30Ohm
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C