KR-5R5H224-R
Numărul produsului DigiKey
283-KR-5R5H224-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KR-5R5H224-R
Descriere
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Descriere detaliată
220 mF Supercondensator (EDLC) 5.5 V Axial, Bidon – orizontal 75Ohm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Pachet/cutie
Axial, Bidon – orizontal
Capacitanță
220 mF
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,453" diam. (11,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
75Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C