KR-5R5H155-R
Numărul produsului DigiKey
283-KR-5R5H155-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KR-5R5H155-R
Descriere
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Descriere detaliată
1.5 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Axial, Bidon – orizontal 30Ohm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Pachet/cutie
Axial, Bidon – orizontal
Capacitanță
1.5 F
Spațiu între derivații
0,787" (20,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,748" diam. (19,00mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C