ICL050D30MIC
Numărul produsului DigiKey
283-ICL050D30MIC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ICL050D30MIC
Descriere
ICL 500 MOHM 20% 30A 34MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 500 mOhms ±20% 30 A 1,339" (34,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
30 A
Producător
Eaton - Electronics Division
Diametru
1,339" (34,00mm)
Serie
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
R la 25°C
500 mOhms
Agenție de aprobare
Toleranță
±20%