HV1860-2R7107-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
KYOCERA AVX
În stoc: 2.081
Fișă de date
100 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 12mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1860-2R7107-R
Numărul produsului DigiKey
283-4193-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV1860-2R7107-R
Descriere
CAP 100F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitanță
100 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,709" diam. (18,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
2,382" (60,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
12mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C