HV1635-2R7356-R
Numărul produsului DigiKey
283-HV1635-2R7356-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV1635-2R7356-R
Descriere
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 24mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Capacitanță
35 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,630" diam. (16,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,496" (38,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
24mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C