HV1625-2R7256-R
Numărul produsului DigiKey
283-HV1625-2R7256-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV1625-2R7256-R
Descriere
CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 27mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HV1625-2R7256-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Capacitanță
25 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,630" diam. (16,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,118" (28,40mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
27mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C