HV0830-2R7605-R
Numărul produsului DigiKey
283-4204-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV0830-2R7605-R
Descriere
CAP 6F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 40mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
6 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,220" (31,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C