HSL1025-3R8706-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSL1025-3R8706-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSL1025-3R8706-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 70F 3.8V
Descriere detaliată
70 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 250mOhm 1000 ore la 60°C
Ambalaj
Vrac
Capacitanță
70 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,413" diam. (10,50mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
250mOhm
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 60°C