HS1025-3R8706-R
Numărul produsului DigiKey
283-HS1025-3R8706-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HS1025-3R8706-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 70F 3.8V
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
70 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 250mOhm 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
70 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,413" diam. (10,50mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
250mOhm
Temperatură de funcționare
-15°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C