HPAL1V1040-R30-R
Numărul produsului DigiKey
283-HPAL1V1040-R30-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HPAL1V1040-R30-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HPAL1V1040-R30-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HPAL1V1040-R30-R
Descriere
FIXED IND 300NH 35A 1.1 MOHM SMD
Descriere detaliată
300 nH Ecranat Turnat Inductor 35 A Max. 1,1mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,1mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
96MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
45A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)