HPAL1V1040-6R8-R
Numărul produsului DigiKey
283-HPAL1V1040-6R8-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HPAL1V1040-6R8-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HPAL1V1040-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HPAL1V1040-6R8-R
Descriere
FIXED IND 6.8UH 8.5A 25 MOHM SMD
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 8.5 A Max. 25mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 25mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
14MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
12A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)