HPAL1V1040-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-HPAL1V1040-2R2-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HPAL1V1040-2R2-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HPAL1V1040-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HPAL1V1040-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 7mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
25MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
16,5A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)