HPAL1V1040-1R5-R
Numărul produsului DigiKey
283-HPAL1V1040-1R5-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HPAL1V1040-1R5-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HPAL1V1040-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HPAL1V1040-1R5-R
Descriere
FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 16 A Max. 4,2mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,2mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
38MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
24A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)