HPAL1V0630-6R8-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HPAL1V0630-6R8-R |
Descriere | FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 5 A Max. 48mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 48mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 6A | Mărime/Dimensiune 0,276" L x 0,260" l (7,00mm x 6,60mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,118" (3,00mm) |