HPAL1V0630-5R6-R
Numărul produsului DigiKey
283-HPAL1V0630-5R6-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HPAL1V0630-5R6-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HPAL1V0630-5R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HPAL1V0630-5R6-R
Descriere
FIXED IND 5.6UH 5.5A 42 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5.6 µH Ecranat Turnat Inductor 5.5 A Max. 42mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 42mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
6,5A
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,260" l (7,00mm x 6,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)