HCM1A4020V2-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A4020V2-2R2-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A4020V2-2R2-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A4020V2-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A4020V2-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 4.6A 48 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat – Inductor 4.6 A Max. 48mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 48mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
33MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
5A
Mărime/Dimensiune
0,173" L x 0,165" l (4,40mm x 4,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)